Jurgen Klopp megtiltja a Liverpool játékosainak, hogy tiszteletük miatt megérintsék az „Ez az Anfield” feliratot

Jurgen Klopp azt mondta játékosainak, hogy ne nyúljanak az „Ez az Anfield” jelzéshez(Kép: Liverpool FC/Getty)

Jurgen Klopp megtiltotta liverpooli játékosainak, hogy hozzányúljanak az 'Ez az Anfield' & apos; jel a stadion alagútjában.

mit mondott harvey elliott

A német kifejtette döntését, mondván, jelenlegi játékosai csak akkor lesznek méltók hozzá, amikor ezüstárut szállítanak a klubhoz.

„Azt mondtam a játékosaimnak, hogy ne nyúljanak az„ Ez az Anfield ” írja alá, amíg nem nyernek valamit - mondta. - Ez a tisztelet jele.

A Liverpool közelebb került a trófea megszerzéséhez ebben a szezonban, mivel drámai módon kvalifikálta magát az Európa Liga elődöntőjébe csütörtök este.

A Vörösök döntetlenre álltak az Anfielden, egy ponttal, de a Dortmund úgy tűnt, hogy korán lefekteti a játékot, amikor két gyorsgólos korai gólt lőttek.

man-sziget tt halálesetek

Divock Origi pont a félidő után szerzett gólt, hogy a Liverpoolnak reményt adjon, de Marco Reus & apos; A sztrájk 10 perccel később 3-1 lett a vendégek számára.

Philippe Coutinho ezután távolról ütött a házigazdáknak, mielőtt Mamadou Sakho a tizenhatoson belül hazacsúszott, így Klopp csapatának egyetlen gólra volt szüksége a továbbjutáshoz.

Az Anfield felpattanásával a Liverpool a jugular felé indult, és intenzív játékukat a sérülések első percében megjutalmazták, amikor Dejan Lovren hazaindult, hogy lezárja a vörösök egyik legjelentősebb éjszakáját & apos; történelem.